Klasický rychlý prachy

Andrea, Rychlý prachy 62

Tentokrát jsem se svoji peněženkou s rychlými prachy a penisem zabrousil na akademickou půdu. Za 20 000 Kč jsem ukecal 40 letou psychoterapetuku Andreu Ph.D. z léčebny v Bohnicích. Snad nebude chudák Andrea potřebovat sama odbornou pomoc, až si náš šukec z převlíkací kabinky v obchoďáku, pustí její kolegové a kolegyně.

Eva, Rychlý prachy 61

Ani vlastně nevím, kolik téhle krásné zelenooké servírce z jednoho pražského baru bylo let. Pod zákonem určitě nebyla, protože způsob, jakým jezdila po mém penisu, to už chce nějaký ten rok zkušeností. Eva, tak se jmenovala, mě sice stála 20 000 Kč, ale byla to dobrá investice. A kdo ví, třeba se ještě, bez kamery, do té její nadržené kundičky znovu podívám.

Nikola, Rychlý prachy 60

Mladý holky, ty se šukaj jedna radost. Byl to i případ 19 leté Nikoly z Pardubic, která se ozvala na můj inzerát, že nabízím studentkám brigádu s rychlým přivýdělkem. Stačila hodinka v kavárně a obchod byl uzavřen. Nikola přijala moji nabídku 3x týdně sex za 5000 Kč. Samozřejmě jsem si ji hned otestoval v mém autě. Nebudu přeci kupovat zajíce v pytli.

Veronika, Rychlý prachy 59

Každý muž by rád zkusil klín nejedné celebrity, ať české či zahraniční. Takřka nikomu se to v životě nepoštěstí a tak, když není k dispozici originál, proč nevzít zavděk kopií? Potkal jsem v jednom pražském baru blondýnku Veroniku, kopii tenistky Anny Kurnikovové a můj pták nedolal, tohle hnízdo musel dobýt a taky, že dobyl.

Martina, Rychlý prachy 57

Na setkání s Martinou velmi rád vzpomínám. Prvně se cukala a nechtěla ukázat ani podprsenku, na tož prsa. Když jsem jí pak postupně vysázel 70 000 Kč, tak nejen, že se mně hned svlékla, ale ještě mně přeblafla mého ptáka a pustila ho do své vlhké dírky. To vše v křoví nedaleko pražského hlaváku.

Iveta, Rychlý prachy 56

Tak na ulovenou Ivetu vzpomínám velmi rád. Sice mě její vyšukaná prcinka stála 30 000 Kč rychlých prachů, ale jako jedna z mála mě pustila i do prdelky. I tu jsem jí pěkně projel. Moc útulnu v ní bylo.

Lucka, Rychlý prachy 55

Při vzpomínce na rychlé prachy s Luckou se mně vždy vybaví alkohol, který z ní táhl. Holt nám tahle 35 letá kráska trochu přebrala a já toho využil a pěkně jí v klidu svého bytu ošukal dle mého gusta. Investice v podobě taxíku a pár panáků v restauraci za to stála.

Romana, Rychlý prachy 53

Měl jsem toho letního dne velmi dobrou náladu a tak jsem postával u jedné hospůdky a zval kolemjdoucí holky na panáky. Samozřejmě zdarma a samozřejmě jsem měl kameru po ruce. Až mě samotného překvapilo, že moji nabídku nejen na panáka přijala krásně prsatá Romana. Stačilo pár panáků v kombinaci s mým milým slovem a její kalhotky šly dolů a můj penis do ní. A bacha, tohle mě nestálo ani korunu. Kromě těch panáků.