Martina « Rychlý prachy

Martina

Martina |
Index šukatelnosti
VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 4.2/5 (378 votes cast)

Martina, pražská naplavenina ze Vsetína se stala 65. úlovkem našeho lovce ženských klínů a že si tentokrát užil opravdu luxusního mladého, krásně tvarovaného dívčího těla. Zprvu mu Martina odmítala podlehnout, a vypadalo to na fiasko, hlavně v okamžiku, kdy zjistila, že se jedná o natáčení Rychlých prachů, které zná a tedy ji bylo jasné, že pokud podlehne, český, slovenský i vlastně celý internet bude znát její tělo do posledního detailu. Podlehla, vábení 70 000 Kč neodolala a za ty prachy ji nevadilo ani šukání v křoví poblíž Hlavního nádraží v Praze. A to se zprvu ostýchala i ukázat podprsenku či prsa.

Co Martině říkáte? Dali byste si říci? Jaký má dle vás index šukatelnosti? Nezapomeňte ji ohodnotit patřičným počtem hvězdiček. Víte o Martině něco více? Podělte se s ostatními.

Martina, 4.2 out of 5 based on 378 ratings

Komentářů: 5

  • Pěkná. Nevypadala vůbec zle. 70 000 bych jí však nedal.

  • Vsak on ji ty prachy taky nedal 😉 jde vzdy jen o sehrane divadlo :)

  • Tahle je prý skutečně ze Vsetína, sem četl na youtube a někteří borci s ní jeli v buse

  • Vsechno to jsou pornoherecky, nektere zacinajici, proto se zda ze nektere se fakt nechaly ukecat, ona vetsina tehle holek jsou chytre a vzdelane ;-)…

  • Vždyt to jsou většinou prostitutky nyní se vidí jak jsou česky prodejné.. co vše udělají pro prachy, nebo jsou tak blbý že si některý myslí že to na internet při natáčení kamerou nepůjde ale dobře to hrají. Se divím že některý jdou i bez ochrany, že se nebojí pohlavních chorob. Na druhou stranu si ty “ pouliční prostitutky“ za to můžou sami. Jen se divím že vás to baví ještě stahovat za peníze když je to volně. pokud budete podporovat tyto stránky stahováním videí za prachy, podporujete i trestnou činnost těchto stránek.